Malbec

Nasz Barefoot Malbec ma renomę wysokojakościowego wina o wręcz epickim stosunku ceny do jakości. Zaraz, czy naprawdę użyliśmy słowa epicki? Na to wygląda. Wiemy, że to śmiałe stwierdzenie, ale jesteśmy pewni, że nasz Malbec spełni Twoje oczekiwania. Może się przekonasz?

Malbec
Wytrawne
słodkie

Malbec to wyborne czerwone wino, które najlepiej odkręcać z okazji towarzyskich i rodzinnych spotkań, specjalnych wydarzeń, uroczystych kolacji czy randek. O jego wyborze niewątpliwie decyduje również korzystna cena. Jest to krągłe wino, którym można się delektować solo lub traktować jako dopełnienie wielu pysznych potraw.

Malbec idealnie komponuje się z treściwymi potrawami i mięsem, np. wolno gotowaną wołowiną, łopatką wieprzową czy jagnięciną. Wyobraź sobie dorodną, soczystą wołowinę bourguignon, pyrkoczącą na ogniu w żeliwnym garnku, i dopiero co otwartą butelkę Malbeca, która cierpliwie czeka na swój czas. Piękna sprawa!

Pośród aromatów Malbeca znajdziemy nuty jeżyny, czarnej porzeczki, wanilii, karmelu i dębiny. Nalej sobie szczodrze wina do kieliszka, zakręć nim delikatnie, uwolnij całą gamę smakowych doznań i ciesz się wyjątkową gładkością tego wspaniałego wina.